Kadetten en Junioren B. Radboud Inline-skating hebben prachtig weekend in Rotterdam, veel top 10 noteringen

MEDEMBLIK – Op het NK Inlineskaten op de baan en weg in Rotterdam hebben de kadetten en junioren B van Radboud Inline-skating hele mooie resultaten gehaald. Zo werden Rick Schipper en Sofia Schilder Nederlands kampioen op de One lap (Rick) en op de 500 meter (Sofia). David Baas, Sam Veldkamp, Rosan Kuip en de Radboudbikkels Jongens wisten zelfs het podium te bereiken

Op de foto: het podium met de winnaars en de nummers 2 en 3 van het NK.

Overzicht resultaten Radboud Inlineskaters: Jongens en meisjes Kadetten en junior B

  • Meisjes Kadetten 100 meter: Maartje Berkhout (13e), Beaudine Kielstra (17e)
  • Jongens Kadetten 100 meter: Sam Veldkamp (8e)
  • Meisjes Junior B 100 meter: Rosan Kuip (13e), Femke van Beek (16e)
  • Jongens Junior B 100 meter: David Baas (4e), Eli Jansen (10e)
  • Meisjes Kadetten 200 meter: Maartje Berkhout (10e), Indy Vader (16e), Tessa Ankersmit (17e)
  • Jongens Kadetten 200 meter: Sam Veldkamp (5e), Hidde van der Leij (15e), Stef Schouten (16e)
  • Meisjes Junior B 200 meter: Noa Petitjean (7e), Rosan Kuip (11e), Femke van Beek (18e)
  • Jongens Junior B 200 meter: David Baas (3e), Pom Peerdeman (9e), Jarne Feenstra (12), Eli Jansen (19e)
  • Meisjes Kadetten 500 meter: Maartje Berkhout (8e), Indy Vader (15e), Beaudine Kielstra (23), Benthe Sjoerds (25e)
  • Jongens Kadetten 500 meter: Sam Veldkamp (6e), Stef Schouten (15e)
  • Meisjes Junior B 500 meter: Hier hebben wij geen uitslag van ontvangen.
  • Jongens Junior B 500 meter: David Baas (3e), Jarne Feenstra (10e), Eli Jansen (18e)
  • Meisjes Kadetten 1000 meter: Maartje Berkhout (7e), Indy Vader (14e), Beaudine Kielstra (25e), Tessa Ankersmit (26e)
  • Jongens Kadetten 1000 meter: Sam Veldkamp (2e), Stef Schouten (16e)
  • Meisjes Junior B 1000 meter: Rosan Kuip (7e), Noa Petitjean (9e), Femke van Beek (15e)
  • Jongens Junior B 1000 meter: David Baas (3e), Jarne Feenstra (13e), Eli Jansen (14e), Pom Peerdeman (20e)
  • Meisjes Kadetten One Lap: Maartje Berkhout (6e), Beaudine Kielstra (24e)
  • Jongens Kadetten One Lap: Sam Veldkamp (4e), Stef Schouten (15e)
  • Meisjes Junior B One Lap: Rosan Kuip (15e), Femke van Beek (16e)
  • Jongens Junior B One Lap: David Baas (3e), Jarne Feenstra (10e), Eli Jansen (18e)
  • Meisjes Kadetten Afvalkoers: Maartje Berkhout (5e), Indy Vader (9e), Tessa Ankersmit (16e), Beaudine Kielstra (17e)
  • Jongens Kadetten Afvalkoers: Sam Veldkamp (5e), Hidde van de leij (9e), Sef Schouten (10e)
  • Meisjes Junior B Afvalkoers: Noa Petitjean (6e), Rosan Kuip (11e), Femke Beek (20e)
  • Jongens Junior B Afvalkoers: Jarne Feenstra (4e), David Baas (6e), Eli Jansen (19e), Pom Peerdeman (21e)
  • Meisjes Kadetten Puntenkoers weg: Maartje Berkhout (5e), Beaudine Kielstra (17e)
  • Jongens Kadetten Puntenkoers weg: Sam Veldkamp (4e), Stef Schouten (13e)
  • Meisjes Junior B Puntenkoers weg: Rosan Kuip (2e), Femke van Beek (10e), Noa Petitjean (11e)
  • Jongens Junior B Puntenkoers weg: Jarne Feenstra (3e), Eli Jansen (14e)
  • Meisjes Kadetten Puntenkoers baan: Maartje Berkhout (8e), Beaudine Kielstra (13e), Indy Vader (14e), Benthe Sjoerds (16e)
  • Jongens Kadetten Puntenkoers baan: Sam Veldkamp (10e), Stef Schouten (13e)
  • Meisjes Junior B Puntenkoers baan: Noa Petitjean (8e), Rosan Kuip (9e), Femke van Beek (10e)
  • Jongens Junior B Puntenkoers Baan: Jarne Feenstra (8e), Eli Jansen (17e)
  • Meisjes Kadetten Relay : DQ
  • Jongens Kadetten Relay: Niet bekend
  • Meisjes Junior B Relay: Radboudbikkels (Monique Groot, Faye Wierdsma en Yfke Raadsveld) 4e
  • Jongens Junior B Relay: Radboudbikkels (Joas van Driel, Lucas Hijsman en Lars van der Griend) 2e

Op 8 juni aanstaande zijn de volgende wedstrijden op de weg en baan in Almere. Hier wordt de sprint en de lange afstand verreden, de eerst volgende marathon cup is op 17 mei in Haaksbergen. De Inline 3-daagse is dit jaar op 13 juni (Heerde), 14 juni (Rijssen) en 15 juni (Staphorst)

Reageer op dit bericht